Troba un tren des de Bossikon a Wallisellen

Trens de Bossikon a Wallisellen

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Bossikon a Wallisellen .


Preu del bitllet Bossikon - Wallisellen cada dia


SbbSbb Interregio 2647 S-bahn 19432 08:21 – 09:06 Hinwil, Bossikon – Wallisellen - 45 min 1 canvi SbbSbb Low-floor bus 2612 S-bahn 19440 10:21 – 11:06 Hinwil, Bossikon – Wallisellen - 45 min 1 canvi SbbSbb Voralpen-express 2585 S-bahn 19446 11:51 – 12:36 Hinwil, Bossikon – Wallisellen - 45 min 1 canvi SbbSbb Regio 2558 S-bahn 19452 13:21 – 14:06 Hinwil, Bossikon – Wallisellen - 45 min 1 canvi SbbSbb Interregio 2531 S-bahn 19458 14:51 – 15:36 Hinwil, Bossikon – Wallisellen - 45 min 1 canvi
Reviseu tots els trens de Bossikon a Wallisellen