Troba un tren des de Cadro a Fusio

Trens de Cadro a Fusio

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Cadro a Fusio .


Preu del bitllet Cadro - Fusio cada dia


SbbSbb Regio 131 S-bahn 25554 S-bahn 25631 Niederflur-bus 421 Intercity 805 07:10 – 10:50 Cadro, Paese – Fusio, Paese - 3 h 40 min 4 canvis SbbSbb Regio 131 S-bahn 25554 S-bahn 25631 Niederflur-bus 421 Intercity 805 07:10 – 10:50 Cadro, Paese – Fusio, Paese - 3 h 40 min 4 canvis SbbSbb Regio 135 S-bahn 25118 S-bahn 25647 S-bahn 425 Intercity 809 11:10 – 14:37 Cadro, Paese – Fusio, Paese - 3 h 27 min 4 canvis SbbSbb Regio 137 S-bahn 25122 S-bahn 25655 Kleinbus 427 Intercity 811 13:10 – 16:50 Cadro, Paese – Fusio, Paese - 3 h 40 min 4 canvis SbbSbb Regio 137 S-bahn 25122 S-bahn 25655 Kleinbus 427 Intercity 811 13:10 – 16:50 Cadro, Paese – Fusio, Paese - 3 h 40 min 4 canvis
Reviseu tots els trens de Cadro a Fusio