Troba un tren des de Fehraltorf a Neuthal

Trens de Fehraltorf a Neuthal

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Fehraltorf a Neuthal .


Preu del bitllet Fehraltorf - Neuthal cada dia


SbbSbb S-bahn 18357 Express 772 15:28 – 16:07 Fehraltorf – Neuthal Bei Bäretswil - 39 min 1 canvi SbbSbb S-bahn 18365 Bus 744 17:28 – 18:07 Fehraltorf – Neuthal Bei Bäretswil - 39 min 1 canvi SbbSbb S-bahn 18369 Intercity 730 18:28 – 19:07 Fehraltorf – Neuthal Bei Bäretswil - 39 min 1 canvi SbbSbb S-bahn 18371 Intercity 723 18:58 – 19:37 Fehraltorf – Neuthal Bei Bäretswil - 39 min 1 canvi SbbSbb 21:58 – 22:40 Fehraltorf – Neuthal Bei Bäretswil - 42 min
Reviseu tots els trens de Fehraltorf a Neuthal