Troba un tren des de Fischenthal a Küsnacht ZH

Trens de Fischenthal a Küsnacht ZH

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Fischenthal a Küsnacht ZH .


Preu del bitllet Fischenthal - Küsnacht ZH cada dia


SbbSbb 16:29 – 17:42 Fischenthal – Küsnacht ZH - 1 h 13 min SbbSbb 17:29 – 18:42 Fischenthal – Küsnacht ZH - 1 h 13 min SbbSbb S-bahn 8161 S-bahn 18586 S-bahn 19687 21:31 – 22:57 Fischenthal, Bahnhof – Küsnacht ZH - 1 h 26 min 2 canvis SbbSbb Train à grande vit. 8060 S-bahn 18589 Urban train 89694 Urban train 87316 Urban train 30698 23:31 – 01:04 Fischenthal, Bahnhof – Küsnacht ZH - 1 h 33 min 4 canvis SbbSbb Train à grande vit. 8060 S-bahn 18589 Urban train 89694 Urban train 87316 Urban train 30698 23:31 – 01:04 Fischenthal, Bahnhof – Küsnacht ZH - 1 h 33 min 4 canvis
Reviseu tots els trens de Fischenthal a Küsnacht ZH