Troba un tren des de Freienstein a Wildberg, Zurich

Trens de Freienstein a Wildberg, Zurich

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Freienstein a Wildberg, Zurich .


Preu del bitllet Freienstein - Wildberg, Zurich cada dia


SbbSbb Niederflur-bus 52129 Intercity 718 S-bahn 186 Regionalbahn 22232 11:44 – 15:20 Freienstein, Post – Wildberg (Württ) - 3 h 36 min 3 canvis SbbSbb Bus 52137 Express 72 Bus 184 Regionalbahn 22238 13:44 – 17:20 Freienstein, Post – Wildberg (Württ) - 3 h 36 min 3 canvis SbbSbb Low-floor bus 52256 S-bahn 19862 S-bahn 18962 Niederflur-bus 3051 S-bahn 19042 Minibus 22429 16:35 – 20:28 Freienstein, Post – Wildberg (Württ) - 3 h 53 min 5 canvis SbbSbb Low-floor bus 52268 S-bahn 19870 S-bahn 18970 Interregio-express 3053 Regioexpress 19044 Kleinbus 22433 18:35 – 22:37 Freienstein, Post – Wildberg (Württ) - 4 h 2 min 5 canvis SbbSbb Low-floor bus 52268 S-bahn 19870 S-bahn 18970 Interregio-express 3053 Regioexpress 19044 Kleinbus 22433 18:35 – 22:37 Freienstein, Post – Wildberg (Württ) - 4 h 2 min 5 canvis
Reviseu tots els trens de Freienstein a Wildberg, Zurich