Troba un tren des de Goldach a Eggersriet

Trens de Goldach a Eggersriet

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Goldach a Eggersriet .


Preu del bitllet Goldach - Eggersriet cada dia


SbbSbb S-bahn 23233 S-bahn 5017 Bus 12029 09:22 – 10:11 Goldach – Eggersriet, Post - 49 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 23237 Bus 5019 Niederflur-bus 12033 10:22 – 11:11 Goldach – Eggersriet, Post - 49 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 23249 Bus 5025 Bus 12049 13:22 – 14:11 Goldach – Eggersriet, Post - 49 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 23277 S-bahn 5039 Bus 12085 20:22 – 21:11 Goldach – Eggersriet, Post - 49 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 23281 S-bahn 5041 Niederflur-bus 12087 21:22 – 22:11 Goldach – Eggersriet, Post - 49 min 2 canvis
Reviseu tots els trens de Goldach a Eggersriet