Troba un tren des de Grub AR a Pusserein

Trens de Grub AR a Pusserein

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Grub AR a Pusserein .


Preu del bitllet Grub AR - Pusserein cada dia


SbbSbb Niederflur-bus 12091 Regioexpress 4857 Regio 1217 Luftseilbahn 59 Bus 60 00:07 – 07:14 Grub AR, Halten – Schiers, Pusserein 22,20 € 7 h 7 min 4 canvis SbbSbb Bus 12019 Regioexpress 4863 Niederflur-bus 1029 Regio 65 Railjet 66 07:37 – 10:14 Grub AR, Halten – Schiers, Pusserein - 2 h 37 min 4 canvis SbbSbb Bus 12043 Regioexpress 4873 Bus 1049 Standseilbahn 71 Standseilbahn 72 12:52 – 15:14 Grub AR, Halten – Schiers, Pusserein - 2 h 22 min 4 canvis SbbSbb Niederflur-bus 12053 Regioexpress 4877 Intercity 1057 Intercityexpress 75 Bus 76 14:37 – 17:14 Grub AR, Halten – Schiers, Pusserein - 2 h 37 min 4 canvis SbbSbb Bus 12052 S-bahn 22621 Regioexpress 4879 Bus 1061 Regio 77 Intercityexpress 78 15:49 – 18:14 Grub AR, Halten – Schiers, Pusserein - 2 h 25 min 5 canvis
Reviseu tots els trens de Grub AR a Pusserein