Troba un tren des de Isikon a Wallisellen

Trens de Isikon a Wallisellen

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Isikon a Wallisellen .


Preu del bitllet Isikon - Wallisellen cada dia


SbbSbb Regio 9876 S-bahn 19432 08:00 – 09:06 Hittnau, Isikon – Wallisellen - 1 h 6 min 1 canvi SbbSbb Low-floor bus 9596 Bus 83738 S-bahn 19972 18:02 – 18:58 Hittnau, Isikon – Wallisellen - 56 min 2 canvis SbbSbb Low-floor bus 9596 S-bahn 19472 18:02 – 19:06 Hittnau, Isikon – Wallisellen - 1 h 4 min 1 canvi SbbSbb Low-floor bus 9596 Bus 83738 S-bahn 19972 18:02 – 18:58 Hittnau, Isikon – Wallisellen - 56 min 2 canvis SbbSbb Low-floor bus 9596 S-bahn 19472 18:02 – 19:06 Hittnau, Isikon – Wallisellen - 1 h 4 min 1 canvi
Reviseu tots els trens de Isikon a Wallisellen