Troba un tren des de Kindhausen a Riniken

Trens de Kindhausen a Riniken

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Kindhausen a Riniken .


Preu del bitllet Kindhausen - Riniken cada dia


SbbSbb Niederflur-bus 305 S-bahn 19254 Bus 14251 14:23 – 15:41 Kindhausen AG – Riniken, Post - 1 h 18 min 2 canvis SbbSbb Niederflur-bus 305 Interregio 2076 Bus 14253 14:53 – 16:11 Kindhausen AG – Riniken, Post - 1 h 18 min 2 canvis SbbSbb Niederflur-bus 305 Ordinary 2082 Bus 14265 17:53 – 19:11 Kindhausen AG – Riniken, Post - 1 h 18 min 2 canvis SbbSbb Niederflur-bus 305 S-bahn 19286 Bus 37469 22:45 – 00:01 Kindhausen AG – Riniken, Post - 1 h 16 min 2 canvis SbbSbb Niederflur-bus 305 S-bahn 19292 Bus 37401 Bus 14204 23:45 – 06:15 Kindhausen AG – Riniken, Post - 6 h 30 min 3 canvis
Reviseu tots els trens de Kindhausen a Riniken