Troba un tren des de Küblis a Seewis-Schmitten

Trens de Küblis a Seewis-Schmitten

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Küblis a Seewis-Schmitten .


Preu del bitllet Küblis - Seewis-Schmitten cada dia


SbbSbb Regio 1012 Schnellzug 8nj 8 06:43 – 07:26 Küblis – Seewis-Schmitten 5,17 € 43 min 1 canvi SbbSbb Regioexpress 1020 Eurocity 12 08:50 – 09:07 Küblis – Seewis-Schmitten 5,17 € 17 min 1 canvi SbbSbb Regioexpress 1036 Bus 18 12:50 – 13:27 Küblis – Seewis-Schmitten 5,17 € 37 min 1 canvi SbbSbb Intercity 1056 Bus 33 17:50 – 18:23 Küblis – Seewis-Schmitten 5,17 € 33 min 1 canvi SbbSbb Intercity 1056 Bus 33 17:50 – 18:23 Küblis – Seewis-Schmitten 5,17 € 33 min 1 canvi
Reviseu tots els trens de Küblis a Seewis-Schmitten