Troba un tren des de Lausen a Asp, Aargau

Trens de Lausen a Asp, Aargau

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Lausen a Asp, Aargau .


Preu del bitllet Lausen - Asp, Aargau cada dia


SbbSbb S-bahn 17390 S-bahn 17193 S-bahn 19219 Bus 303 00:07 – 05:44 Lausen – Spreitenbach, ASP 14,27 € 5 h 37 min 3 canvis SbbSbb S-bahn 17319 Interregio 2259 S-bahn 8627 S-bahn 19037 Bus 303 06:50 – 08:15 Lausen – Spreitenbach, ASP 14,74 € 1 h 25 min 4 canvis SbbSbb S-bahn 17322 Interregio 2061 Bus 303 07:07 – 08:59 Lausen – Spreitenbach, ASP 16,14 € 1 h 52 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 17326 Niederflur-bus 2063 Bus 303 08:07 – 09:59 Lausen – Spreitenbach, ASP 16,14 € 1 h 52 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 17383 Regioexpress 4793 Bus 303 22:50 – 00:40 Lausen – Spreitenbach, ASP 14,74 € 1 h 50 min 2 canvis
Reviseu tots els trens de Lausen a Asp, Aargau