Troba un tren des de Leuggern a Ormalingen

Trens de Leuggern a Ormalingen

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Leuggern a Ormalingen .


Preu del bitllet Leuggern - Ormalingen cada dia


SbbSbb S-bahn 14802 Bus 76006 Interregio 2158 Interregio 30458 Bus 10107 05:38 – 07:30 Leuggern, Post – Ormalingen, Unterdorf 14,74 € 1 h 52 min 4 canvis SbbSbb 12:38 – 14:07 Leuggern, Post – Ormalingen, Unterdorf 14,27 € 1 h 29 min SbbSbb 12:58 – 14:44 Leuggern, Turnhalle – Ormalingen, Unterdorf 15,11 € 1 h 46 min SbbSbb Bus 14846 S-bahn 20763 S-bahn 8960 Regio 528 S-bahn 17362 Bus 10131 15:38 – 17:07 Leuggern, Post – Ormalingen, Unterdorf 14,27 € 1 h 29 min 5 canvis SbbSbb S-bahn 14951 S-bahn 17270 S-bahn 17369 S-bahn 12237 17:58 – 19:44 Leuggern, Turnhalle – Ormalingen, Unterdorf 15,11 € 1 h 46 min 3 canvis
Reviseu tots els trens de Leuggern a Ormalingen