Troba un tren des de Menzingen, Zug a Lattenberg

Trens de Menzingen, Zug a Lattenberg

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Menzingen, Zug a Lattenberg .


Preu del bitllet Menzingen, Zug - Lattenberg cada dia


SbbSbb 13:34 – 15:19 Menzingen, Post – Stäfa, Lattenberg - 1 h 45 min SbbSbb 15:34 – 17:19 Menzingen, Post – Stäfa, Lattenberg - 1 h 45 min SbbSbb Metro 2 Interregio 2662 S-bahn 18767 Low-floor bus 8724 16:34 – 18:19 Menzingen, Post – Stäfa, Lattenberg - 1 h 45 min 3 canvis SbbSbb Metro 2 Bus 24 S-bahn 19617 Bus 3318 23:34 – 06:49 Menzingen, Post – Stäfa, Lattenberg - 7 h 15 min 3 canvis SbbSbb Metro 2 Bus 24 S-bahn 19617 Interregio-express 3261 S-bahn 1189 23:34 – 06:38 Menzingen, Post – Stäfa, Lattenberg - 7 h 4 min 4 canvis
Reviseu tots els trens de Menzingen, Zug a Lattenberg