Troba un tren des de Oberglatt ZH a Neschwil

Trens de Oberglatt ZH a Neschwil

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Oberglatt ZH a Neschwil .


Preu del bitllet Oberglatt ZH - Neschwil cada dia


SbbSbb S-bahn 18965 S-bahn 19965 Bus 640 17:05 – 18:12 Oberglatt – Neschwil, Post - 1 h 7 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 18971 S-bahn 19971 Bus 640 18:35 – 19:42 Oberglatt – Neschwil, Post - 1 h 7 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 18975 S-bahn 18377 Bus 640 19:35 – 20:51 Oberglatt – Neschwil, Post - 1 h 16 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 18979 S-bahn 18381 Bus 640 20:35 – 21:51 Oberglatt – Neschwil, Post - 1 h 16 min 2 canvis SbbSbb S-bahn 18983 S-bahn 18385 Bus 640 21:35 – 22:51 Oberglatt – Neschwil, Post - 1 h 16 min 2 canvis
Reviseu tots els trens de Oberglatt ZH a Neschwil