Troba un tren des de Opfikon a Urdorf

Trens de Opfikon a Urdorf

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Opfikon a Urdorf .


Preu del bitllet Opfikon - Urdorf cada dia


SbbSbb S-bahn 18767 S-bahn 18566 17:29 – 17:48 Opfikon – Urdorf - 19 min 1 canvi SbbSbb 18:29 – 18:48 Opfikon – Urdorf 4,30 € 19 min SbbSbb S-bahn 19583 S-bahn 18582 21:26 – 21:48 Glattbrugg – Urdorf - 22 min 1 canvi SbbSbb 22:56 – 23:18 Glattbrugg – Urdorf 4,30 € 22 min SbbSbb S-bahn 19591 S-bahn 18590 23:26 – 23:48 Glattbrugg – Urdorf - 22 min 1 canvi
Reviseu tots els trens de Opfikon a Urdorf