• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Troba un tren des de Sabadell a Anglesola

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Tren

Avui

Per Tren

Demà

Per Tren

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Anglesola

Trens de Sabadell a Anglesola

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Sabadell a Anglesola .

La ruta de Sabadell a Anglesola és duta a terme a diari per 9 trens que surten de des de les estacions de SABADELL SUD, SABADELL NORD, SABADELL CENTRE i arriben a en les estacions de ANGLESOLA.

La durada mitjana del viatge és de 2 h 7 min. El primer tren surt a les 10:38. L'últim és a les 21:51.

Detalls del viatge

Millor preu 8,40 €
Durada del viatge 2 h 7 min
Connexions per dia 9
Primera sortida 10:38
Última sortida 21:51
Distància 86 km
Renfe-logo
Renfe
Durada: 2 h 10 min
SABADELL SUD - ANGLESOLA
10:38 - 12:48
8,40 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 2 h 7 min
SABADELL CENTRE - ANGLESOLA
10:41 - 12:48
8,40 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 2 h 4 min
SABADELL NORD - ANGLESOLA
10:44 - 12:48
8,40 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 2 h 10 min
SABADELL SUD - ANGLESOLA
17:55 - 20:05
8,40 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 2 h 7 min
SABADELL CENTRE - ANGLESOLA
17:58 - 20:05
8,40 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 2 h 4 min
SABADELL NORD - ANGLESOLA
18:01 - 20:05
8,40 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 2 h 10 min
SABADELL SUD - ANGLESOLA
21:45 - 23:55
8,40 €

Estacions de sortida

SABADELL SUD
SABADELL NORD
SABADELL CENTRE

Estacions de destí

ANGLESOLA
Logo