Train Illustration

Troba un vol des de Brusel·les a Barcelona

Starting from
7 €
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Vol

Avui

Descobreix
Per Vol

Demà

Descobreix
Per Vol

2 Dies

Descobreix

Vols de Brusel·les a Barcelona

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els vols Brusel·les a Barcelona .

La ruta de Brusel·les a Barcelona és duta a terme a diari per 9 vols que surten de des dels aeroports a Bruxelles-National, Charleroi Brussels, Brussels i arriben a als aeroports a El Prat, Barcelona-El Prat.

La durada mitja del viatge és de 2 h 3 min. El primer vol surt a les 08:45. L'últim és a les 21:50.

Brusel·les a Barcelona per vol

Millor preu 20,08 €
Durada del viatge 2 h 3 min
Connexions per dia 10
Primera sortida 08:55
Última sortida 21:50
Distància 1.065 km
Sortida Brusel·les
Arribada Barcelona
Transportistes Brussels Airlines, Ryanair, Vueling Airlines, Iberia, British Airways, Britich xaer wey, 加拿大航空, ライアンエアー(Ryanair), Pegasus Airlines, Hahn Air, Aeroflot, Air France, KLM, Lufthansa, TAP AIR PORTUGAL, SWISS, Austrian Airlines, , Finnair, Turkish Airlines, Alitalia, Vueling, Air Serbia, Aer Lingus, Air Europa, Air Algerie, AirBaltic, LOT Polish Airlines, Czech Airlines, TAROM, Wizz Air, Smartwings, Tunisair, Ukraine Intl Air, Qatar Airways, Royal Air Maroc, Blue Air, KLMオランダ航空, TAPポルトガル航空, SAS, Emirates, Air Arabia Maroc, Aegean Airlines, EL AL, Air Moldova, WOW Air, Eurowings, United, EasyJet, Belavia, Croatia Airlines, Air Canada, Air Transat, Egypt Air, Georgian Airways, United Airlines, LOTポーランド航空, Etihad Airways, イージージェット(easyJet), EL AL Israel Airlines, Smart Wings, LOT, Lauda, Air Algérie, Delta, Italotreno, Ukraine International Airlines

Preu del bitllet Brusel·les - Barcelona cada dia

 
Avui
Més
Més
Demà
Més
Més
En 2 dies
Més
Més
En 3 dies
49,98 €
20,08 €
En 4 dies
Més
Més
En 5 dies
Més
Més
En 6 dies
Més
Més

Resum de la ruta per Vol

Connexions
8
Transportistes
66
Preu mínim
7 €
Preu màxim
565,57 €

Brusel·les - Barcelona

Mensual
Més barat

Els millors preus del mes

El bitllet més barat per

Per Tren

246 €

Data
Dimecres 27 Setembre 2022
2C-logo
Gare de Bruxelles-Midi - Gare de Barcelone-Sants
18:17 - 12:34
2C
18h 17min
2 canvis
CO2: 3.06kg
Per Autobús

80 €

Data
Dimecres 27 Setembre 2022
BlaBlaCar Bus-logo
Bruxelles Midi / Bruxelles Zuid Ouest - Barcelone Gare routière Nord
17:55 - 14:20
BlaBlaCar Bus
20h 25min
1 canvis
CO2: 37.5kg
Per Vol

62 €

Data
Dimecres 27 Setembre 2022
Vueling-logo
Bruxelles - Aéroport de Barcelone-El Prat
21:50 - 23:55
Vueling
2h 5min
CO2: 197.09kg
Més barat

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

2
Dies
:
14
:
35
:
33

Logo
authentication

Inicia sessió o crea un compte

Inicia la sessió a Virail per obtenir ofertes exclusives de viatges