• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Trobeu allotjament

Troba un autobús des de Girona a Barcelona

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Autobús

Avui

Per Autobús

Demà

Per Autobús

2 Dies

DriiveMe

Ajudeu les empreses de lloguer a moure cotxes i obteniu 1€ de lloguer (sense càrrecs ocults)

Bus des de Girona a Barcelona

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els autobusos des de Girona a Barcelona .

La ruta de Girona a Barcelona és duta a terme pel bus 5 que surt de des de les estacions Gérone Plaza Espana, Girona Central Bus Station, Girona Costa Brava Airport GRO Girona - Costa Brava airport, route N-156, Girona Girona Central Bus Station,, Girona Costa Brava Airport i arriva a a les estacions de Barcelone Gare Routière Nord, Barcelona El Prat Airport BCN Barcelona El Prat airport (terminal 1), arrivals terminal 1, Barcelone El Prat Aéroport Terminal 1, Barcelona El Prat Airport Terminal 1.

La durada mitja del viatge és de 2 h 3 min. El primer autobús surt a les 08:45. L'últim és a les 16:00.

Girona a Barcelona per autobús

Millor preu 14 €
Durada del viatge 2 h 3 min
Connexions per dia 5
Primera sortida 08:45
Última sortida 16:00
Distància 86 km

Preu del bitllet Girona - Barcelona cada dia

 
Avui
Demà
En 2 dies
En 3 dies
En 4 dies
En 5 dies
En 6 dies
17 €
17 €
17 €
17 €
18 €
Més
17,64 €
3 €
4 €
6 €
5 €
4 €
Més
Més

Resum de la ruta per bus

Connexions
5
Transportistes
2
Preu mínim
14 €
Preu màxim
19 €
Sagales-logo
Sagales
Durada: 1 h 50 min
Girona Costa Brava Airport - Barcelona El Prat Airport Terminal 1
09:10 - 11:00
17 €
Sagales-logo
Sagales
Durada: 1 h 50 min
Girona Costa Brava Airport - Barcelona El Prat Airport Terminal 1
16:00 - 17:50
17 €
Sagales-logo
Sagales
Durada: 2 h 15 min
Girona Central Bus Station - Barcelona El Prat Airport Terminal 1
08:45 - 11:00
19 €
Sagales-logo
Sagales
Durada: 2 h 20 min
Girona Central Bus Station - Barcelona El Prat Airport Terminal 1
15:30 - 17:50
19 €