• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Troba un autobús des de Madrid a Mérida

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Autobús

Avui

Per Autobús

Demà

Per Autobús

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Mérida

Bus des de Madrid a Mérida

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els autobusos des de Madrid a Mérida .

La ruta de Madrid a Mérida és duta a terme pel bus 3 que surt de des de l'estació Madrid Mendez Alvaro Estacion Sur i arriva a a les estacions de Merida Bus Station.

La durada mitja del viatge és de 4 h 33 min. El primer autobús surt a les 15:00. L'últim és a les 16:30.

Detalls del viatge

Millor preu 30,82 €
Durada del viatge 4 h 43 min
Connexions per dia 3
Primera sortida 07:30
Última sortida 16:30
Distància 281 km

Preu del bitllet Madrid - Mérida cada dia

 
Avui
Demà
En 2 dies
En 3 dies
En 4 dies
En 5 dies
En 6 dies
93 €
93 €
Més
86 €
Més
Més
105 €
30,82 €
30,82 €
Més
30,82 €
Més
Més
30,82 €
Més
25 €
Més
18,50 €
Més
Més
12 €
Avanza-logo
Avanza
Durada: 4 h 55 min
Madrid Mendez Alvaro Estacion Sur - Merida Bus Station
07:30 - 12:25
30,82 €
Avanza-logo
Avanza
Durada: 4 h 15 min
Madrid Mendez Alvaro Estacion Sur - Merida Bus Station
15:00 - 19:15
30,82 €
Avanza-logo
Avanza
Durada: 5 h
Madrid Mendez Alvaro Estacion Sur - Merida Bus Station
16:30 - 21:30
30,82 €

Estacions de sortida

Madrid Mendez Alvaro Estacion Sur

Estacions de destí

Merida Bus Station
Logo