• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Trobeu allotjament

Troba un autobús des de Madrid a Valladolid

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Autobús

Avui

Per Autobús

Demà

Per Autobús

2 Dies

DriiveMe

Ajudeu les empreses de lloguer a moure cotxes i obteniu 1€ de lloguer (sense càrrecs ocults)

Detalls del viatge

Millor preu 18,48 €
Durada del viatge 2 h 43 min
Connexions per dia 11
Primera sortida 00:30
Última sortida 17:30
Distància 162 km

Bus des de Madrid a Valladolid

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els autobusos des de Madrid a Valladolid .

La ruta de Madrid a Valladolid és duta a terme pel bus 15 que surt de des de les estacions Madrid South Bus Station, Madrid Madrid South Bus Station, Calle Méndez Álvaro 83, Madrid Intercambiador Moncloa, Madrid Barajas Airport MAD Madrid Barajas airport (terminal 4), Alhelies ave., Madrid Barajas Airport Terminal 4, Madrid Madrid Intercambiador Moncloa, Calle de la Princesa 89 i arriva a a les estacions de Valladolid Central Bus Station, Valladolid Bus station, Puente Colgante street 2, Valladolid Airport, Laguna de Duero Av. Madrid.

La durada mitja del viatge és de 2 h 43 min. El primer autobús surt a les 16:30. L'últim és a les 17:30.

Estacions de sortida

Madrid South Bus Station
Madrid Madrid South Bus Station, Calle Méndez Álvaro 83
Madrid Intercambiador Moncloa
Madrid Barajas Airport MAD Madrid Barajas airport (terminal 4), Alhelies ave.
Madrid Barajas Airport Terminal 4
Madrid Madrid Intercambiador Moncloa, Calle de la Princesa 89

Estacions de destí

Valladolid Central Bus Station
Valladolid Bus station, Puente Colgante street 2
Valladolid Airport
Laguna de Duero Av. Madrid

Emissió de CO2 per aquesta ruta

Vol
46.455kg
Tren
2.282kg
Autobús
11.084kg
Cotxe
7.987kg

Preu del bitllet Madrid - Valladolid cada dia

 
Avui
Demà
En 2 dies
En 3 dies
En 4 dies
En 5 dies
En 6 dies
37 €
37 €
22 €
26 €
31 €
26 €
21 €
19,39 €
19,39 €
18,53 €
19,39 €
18,53 €
19,39 €
18,48 €
9,50 €
7 €
12 €
8,50 €
Més
8,50 €
14,50 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 2 h 15 min
Madrid South Bus Station - Valladolid Central Bus Station
00:30 - 02:45
19,39 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 2 h 30 min
Madrid South Bus Station - Valladolid Central Bus Station
06:15 - 08:45
19,39 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 2 h 45 min
Madrid South Bus Station - Valladolid Central Bus Station
08:00 - 10:45
19,39 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 3 h 15 min
Madrid Barajas Airport Terminal 4 - Valladolid Central Bus Station
09:15 - 12:30
19,39 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 2 h 30 min
Madrid South Bus Station - Valladolid Central Bus Station
10:00 - 12:30
19,39 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 3 h 15 min
Madrid Barajas Airport Terminal 4 - Valladolid Central Bus Station
10:45 - 14:00
19,39 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 2 h 30 min
Madrid South Bus Station - Valladolid Central Bus Station
11:30 - 14:00
19,39 €

Logo