Header background
  • Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Troba un autobús des de Madrid a Burgos

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Autobús

Avui

Descobreix
Per Autobús

Demà

Descobreix
Per Autobús

2 Dies

Descobreix
Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Burgos

Descobreix

Bus des de Madrid a Burgos

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els autobusos des de Madrid a Burgos .

La ruta de Madrid a Burgos és duta a terme pel bus 0 que surt de des de les estacions Madrid Madrid Avenida de America Bus Station, Avenida de América 9-A, Madrid South Bus Station, Madrid Avenida De America Bus Station, Madrid Barajas Airport MAD Madrid Barajas airport (terminal 4), Alhelies ave., Madrid Barajas Airport Terminal 4 i arriva a a les estacions de Burgos Bus stop, Aranda de Duero street 1, Burgos Burgos Calle Vitoria, Calle Vitoria 166, Burgos Calle Aranda de Duero.

La durada mitja del viatge és de . El primer autobús surt a les .

Madrid a Burgos per autobús

Distància 215 km

Preu del bitllet Madrid - Burgos cada dia

 
Avui
40 €
11 €
Demà
Més
Més
En 2 dies
39 €
11 €
En 3 dies
Més
Més
En 4 dies
Més
Més
En 5 dies
Més
Més
En 6 dies
Més
Més

Resum de la ruta per Autobús

Connexions
-
Transportistes
2
Preu mínim
-
Preu màxim
-

Madrid - Burgos

Mensual
Més barat

Els millors preus del mes

El bitllet més barat per

Per Tren

39 €

Data
Dissabte 21 Gener 2022
Renfe-logo
Estación de Madrid-Chamartín - Burgos Railway Station
17:38 - 19:55
Renfe
2h 17min
CO2: 7.74kg
Més barat
Alsa-logo
Alsa
directe
Durada: 3 h
Madrid Madrid Avenida de America Bus Station, Avenida de América 9-A - Burgos Bus stop, Aranda de Duero street 1
09:00 - 12:00
23,05 €
Alsa-logo
Alsa
directe
Durada: 2 h 45 min
Madrid Madrid Avenida de America Bus Station, Avenida de América 9-A - Burgos Bus stop, Aranda de Duero street 1
10:30 - 13:15
23,05 €
Alsa-logo
Alsa
directe
Durada: 2 h 45 min
Madrid Madrid Avenida de America Bus Station, Avenida de América 9-A - Burgos Bus stop, Aranda de Duero street 1
13:00 - 15:45
23,05 €
Alsa-logo
Alsa
directe
Durada: 2 h 45 min
Madrid Madrid Avenida de America Bus Station, Avenida de América 9-A - Burgos Bus stop, Aranda de Duero street 1
16:00 - 18:45
23,05 €

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

  • modal.deal.exclusiveAccessInfo

2
Dies
:
14
:
35
:
33