• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Trobeu allotjament

Troba un autobús des de Madrid a Vitòria

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Autobús

Avui

Per Autobús

Demà

Per Autobús

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Vitòria

Detalls del viatge

Millor preu 31,61 €
Durada del viatge 4 h 56 min
Connexions per dia 23
Primera sortida 00:30
Última sortida 17:15
Distància 284 km

Bus des de Madrid a Vitòria

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els autobusos des de Madrid a Vitòria .

La ruta de Madrid a Vitòria és duta a terme pel bus 21 que surt de des de les estacions Madrid Madrid Avenida de America Bus Station, Avenida de América 9-A, Aeropuerto MAD T4, Avenida De América Metro, Madrid Barajas Airport MAD Madrid Barajas airport (terminal 4), Alhelies ave., Madrid Avenida De America Bus Station, Madrid Barajas Airport Terminal 4, Madrid South Bus Station i arriva a a les estacions de Vitoria-Gasteiz Bus station, Rafael Alberti street, Vitoria-Gasteiz Bus Station, Vitoria Gasteiz Central Bus Station.

La durada mitja del viatge és de 4 h 54 min. El primer autobús surt a les 00:30. L'últim és a les 17:15.

Estacions de sortida

Madrid Madrid Avenida de America Bus Station, Avenida de América 9-A
Aeropuerto MAD T4
Avenida De América Metro
Madrid Barajas Airport MAD Madrid Barajas airport (terminal 4), Alhelies ave.
Madrid Avenida De America Bus Station
Madrid Barajas Airport Terminal 4
Madrid South Bus Station

Estacions de destí

Vitoria-Gasteiz Bus station, Rafael Alberti street
Vitoria-Gasteiz Bus Station
Vitoria Gasteiz Central Bus Station

Emissió de CO2 per aquesta ruta

Vol
80.94kg
Tren
3.976kg
Autobús
19.312kg
Cotxe
13.916kg

Preu del bitllet Madrid - Vitòria cada dia

 
Avui
Demà
En 2 dies
En 3 dies
En 4 dies
En 5 dies
En 6 dies
Més
Més
31,61 €
Més
Més
Més
Més
Més
Més
23,75 €
Més
Més
Més
Més
Alsa-logo
Alsa
Durada: 6 h 15 min
Madrid South Bus Station - Vitoria Gasteiz Central Bus Station
15:00 - 21:15
31,61 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 5 h 45 min
Madrid Avenida de America Bus Station - Vitoria Gasteiz Central Bus Station
15:30 - 21:15
31,61 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 5 h 30 min
Madrid Barajas Airport Terminal 4 - Vitoria Gasteiz Central Bus Station
15:45 - 21:15
31,61 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 5 h 15 min
Madrid Avenida de America Bus Station - Vitoria Gasteiz Central Bus Station
16:00 - 21:15
31,61 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 4 h 30 min
Madrid Avenida de America Bus Station - Vitoria Gasteiz Central Bus Station
00:30 - 05:00
32,12 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 5 h
Madrid Avenida de America Bus Station - Vitoria Gasteiz Central Bus Station
07:30 - 12:30
32,12 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 4 h 45 min
Madrid Barajas Airport Terminal 4 - Vitoria Gasteiz Central Bus Station
07:45 - 12:30
32,12 €

Logo