• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Trobeu allotjament

Troba un tren des de Madrid a Vitòria

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Tren

Avui

Per Tren

Demà

Per Tren

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Vitòria

Detalls del viatge

Millor preu 49,80 €
Durada del viatge 4 h 25 min
Connexions per dia 2
Primera sortida 11:30
Última sortida 11:30
Distància 284 km

Trens de Madrid a Vitòria

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Madrid a Vitòria .

La ruta de Madrid a Vitòria és duta a terme a diari per 5 trens que surten de des de les estacions de MADRID-PUERTA DE ATOCHA, Madrid Chamartín, Madrid Príncipe Pío, MADRID-PRÍNCIPE PIO, MADRID-CHAMARTIN-CLARA CAMPOAMOR, MADRID-CHAMARTIN i arriben a en les estacions de VITORIA/GASTEIZ, Vitoria-Gasteiz.

La durada mitjana del viatge és de 4 h 39 min. El primer tren surt a les 11:07. L'últim és a les 11:30.

Estacions de sortida

MADRID-PUERTA DE ATOCHA
Madrid Chamartín
Madrid Príncipe Pío
MADRID-PRÍNCIPE PIO
MADRID-CHAMARTIN-CLARA CAMPOAMOR
MADRID-CHAMARTIN

Estacions de destí

VITORIA/GASTEIZ
Vitoria-Gasteiz

Emissió de CO2 per aquesta ruta

Vol
80.94kg
Tren
3.976kg
Autobús
19.312kg
Cotxe
13.916kg

Preu del bitllet Madrid - Vitòria cada dia

 
Avui
Demà
En 2 dies
En 3 dies
En 4 dies
En 5 dies
En 6 dies
Més
Més
31,61 €
Més
Més
Més
Més
Més
Més
23,75 €
Més
Més
Més
Més
Renfe-logo
Renfe
Durada: 5 h 33 min
MADRID-PRÍNCIPE PIO - VITORIA/GASTEIZ
11:07 - 16:40
43,25 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 5 h 35 min
MADRID-PRÍNCIPE PIO - VITORIA/GASTEIZ
14:26 - 20:01
43,25 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 4 h 25 min
MADRID-CHAMARTIN - VITORIA/GASTEIZ
12:15 - 16:40
46,90 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 5 h 20 min
MADRID-PUERTA DE ATOCHA - VITORIA/GASTEIZ
16:34 - 21:54
49,80 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 3 h 49 min
MADRID-CHAMARTIN - VITORIA/GASTEIZ
18:05 - 21:54
49,80 €

Logo