• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Troba un autobús des de Platja d'Aro a Barcelona

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Autobús

Avui

Per Autobús

Demà

Per Autobús

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Barcelona

Bus des de Platja d'Aro a Barcelona

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els autobusos des de Platja d'Aro a Barcelona .

La ruta de Platja d'Aro a Barcelona és duta a terme pel bus 0 que surt de des de l'estació BARCELONA Estacio Del Nord i arriva a a les estacions de BEGUR.

La durada mitja del viatge és de . El primer autobús surt a les .

Platja d'Aro a Barcelona per autobús

Distància 89 km

Preu del bitllet Platja d'Aro - Barcelona cada dia

 
Avui
Demà
En 2 dies
En 3 dies
En 4 dies
En 5 dies
En 6 dies
2 €
3 €
4 €
6 €
Més
Més
Més

Resum de la ruta per bus

Connexions
-
Transportistes
-
Preu mínim
-
Preu màxim
-
Sarfa-logo
Sarfa
Durada: 2 h 25 min
BARCELONA Estacio Del Nord - BEGUR
10:30 - 12:55
19,50 €
Sarfa-logo
Sarfa
Durada: 2 h 30 min
BARCELONA Estacio Del Nord - BEGUR
14:45 - 17:15
19,50 €
Sarfa-logo
Sarfa
Durada: 2 h 25 min
BARCELONA Estacio Del Nord - BEGUR
22:15 - 00:40
19,50 €