• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Trobeu allotjament

Troba un tren des de Cunit a Sabadell

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Tren

Avui

Per Tren

Demà

Per Tren

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Sabadell

Trens de Cunit a Sabadell

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Cunit a Sabadell .

La ruta de Cunit a Sabadell és duta a terme a diari per 0 trens que surten de a l'estació de CUNIT i arriben a en les estacions de SABADELL NORD, SABADELL SUD, SABADELL CENTRE.

La durada mitjana del viatge és de . El primer tren surt a les .

Cunit a Sabadell per tren

Distància 55 km

Resum de la ruta per train

Connexions
-
Transportistes
1
Preu mínim
-
Preu màxim
-
Cercanías-logo
Cercanías
Durada: 1 h 41 min
CUNIT - SABADELL NORD
06:29 - 08:10
Cercanías-logo
Cercanías
Durada: 1 h 34 min
CUNIT - SABADELL SUD
06:29 - 08:03
Cercanías-logo
Cercanías
Durada: 1 h 53 min
CUNIT - SABADELL CENTRE
06:29 - 08:22
Cercanías-logo
Cercanías
Durada: 1 h 56 min
CUNIT - SABADELL NORD
06:29 - 08:25
Cercanías-logo
Cercanías
Durada: 1 h 49 min
CUNIT - SABADELL SUD
06:29 - 08:18
Cercanías-logo
Cercanías
Durada: 1 h 38 min
CUNIT - SABADELL CENTRE
06:29 - 08:07
Cercanías-logo
Cercanías
Durada: 1 h 46 min
CUNIT - SABADELL CENTRE
06:51 - 08:37