• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Troba un tren des de Oriola a Elx

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Tren

Avui

Per Tren

Demà

Per Tren

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Elx

Trens de Oriola a Elx

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Oriola a Elx .

La ruta de Oriola a Elx és duta a terme a diari per 3 trens que surten de des de les estacions de ORIHUELA-MIGUEL HERNANDEZ, Orihuela i arriben a en les estacions de ELCHE/ELX CARRUS, Elche-Carrús, ELCHE PARQUE/ELX PARC.

La durada mitjana del viatge és de 9 h 54 min. El primer tren surt a les 11:49. L'últim és a les 19:29.

Detalls del viatge

Millor preu 17 €
Durada del viatge 14 h 23 min
Connexions per dia 2
Primera sortida 08:59
Última sortida 19:29
Distància 29 km
Renfe-logo
Renfe
Durada: 29 min
ORIHUELA-MIGUEL HERNANDEZ - ELCHE PARQUE/ELX PARC
19:36 - 20:05
5,25 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 27 min
ORIHUELA-MIGUEL HERNANDEZ - ELCHE/ELX CARRUS
19:36 - 20:03
5,25 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 22 min
ORIHUELA-MIGUEL HERNANDEZ - ELCHE PARQUE/ELX PARC
16:06 - 16:28
14,10 €

Estacions de sortida

ORIHUELA-MIGUEL HERNANDEZ
Orihuela

Estacions de destí

ELCHE/ELX CARRUS
Elche-Carrús
ELCHE PARQUE/ELX PARC
Logo