• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Troba un tren des de València a Barcelona

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Tren

Avui

Per Tren

Demà

Per Tren

2 Dies

DriiveMe

Ajudeu les empreses de lloguer a moure cotxes i obteniu 1€ de lloguer (sense càrrecs ocults)

Trens de València a Barcelona

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens València a Barcelona .

La ruta de València a Barcelona és duta a terme a diari per 17 trens que surten de des de les estacions de VALENCIA F.S.L-HOSPITAL LA FE, VALENCIA-CABANYAL, VALENCIA JOAQUIN SOROLLA, Valencia Estacio Nord, Valencia-Estacio Del Nord, Valencia Joaquín Sorolla, Valencia - Joaquín Sorolla, Valencia Estaciò Nord, Valencia-Estació del Nord i arriben a en les estacions de BARCELONA-SANTS, BARCELONA-PASSEIG DE GRACIA, BARCELONA-ESTACIO DE FRANÇA, Barcelona Sants, Barcelona Sants Train Station, Barcelona Sants railway station.

La durada mitjana del viatge és de 4 h 27 min. El primer tren surt a les 08:52. L'últim és a les 21:10.

València a Barcelona per tren

Millor preu 21 €
Durada del viatge 5 h 21 min
Connexions per dia 23
Primera sortida 13:05
Última sortida 21:10
Distància 303 km

Preu del bitllet València - Barcelona cada dia

 
Avui
Demà
En 2 dies
En 3 dies
En 4 dies
En 5 dies
En 6 dies
43,23 €
37,75 €
28 €
26,48 €
34 €
33 €
33 €
33,64 €
33,64 €
33,64 €
33,64 €
33,64 €
33,64 €
33,64 €
Més
20,26 €
37 €
Més
32 €
24,98 €
Més
16 €
Més
16 €
Més
16 €
13 €
17 €

Resum de la ruta per train

Connexions
10
Transportistes
3
Preu mínim
14,40 €
Preu màxim
197 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 3 h 35 min
Valencia-Estació del Nord - Barcelona Sants railway station
20:04 - 23:39
37,75 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 5 h 29 min
Valencia-Estació del Nord - Barcelona Sants railway station
16:38 - 22:07
38,62 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 3 h 26 min
Valencia-Estació del Nord - Barcelona Sants railway station
16:12 - 19:38
46,61 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 3 h 30 min
Valencia-Estació del Nord - Barcelona Sants railway station
17:10 - 20:40
46,61 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 2 h 40 min
Valencia Joaquin Sorolla - Barcelona Sants railway station
09:15 - 11:55
58,77 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 2 h 40 min
Valencia Joaquin Sorolla - Barcelona Sants railway station
11:15 - 13:55
58,77 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 2 h 40 min
Valencia Joaquin Sorolla - Barcelona Sants railway station
15:15 - 17:55
58,77 €