Header background
  • Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Trobeu allotjament

Troba un tren des de València a Màlaga

Starting from
43,60 €
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Tren

Avui

Descobreix
Per Tren

Demà

Descobreix
Per Tren

2 Dies

Descobreix
Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Màlaga

Descobreix

Trens de València a Màlaga

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens València a Màlaga .

La ruta de València a Màlaga és duta a terme a diari per 5 trens que surten de des de les estacions de VALENCIA-ESTACIO DEL NORD, VALENCIA JOAQUIN SOROLLA, Valencia Joaquín Sorolla, Valencia-Estació del Nord i arriben a en les estacions de MALAGA MARIA ZAMBRANO, Malaga María Zambrano, Malaga, Málaga María Zambrano railway station.

La durada mitjana del viatge és de 13 h 34 min. El primer tren surt a les 07:13. L'últim és a les 15:10.

València a Màlaga per tren

Millor preu 46 €
Durada del viatge 7 h 2 min
Connexions per dia 5
Primera sortida 12:21
Última sortida 15:10
Distància 467 km

Preu del bitllet València - Màlaga cada dia

 
Avui
75 €
64,62 €
155 €
33 €
Demà
Més
Més
Més
Més
En 2 dies
109 €
64,62 €
117,63 €
43 €
En 3 dies
Més
Més
Més
Més
En 4 dies
Més
Més
Més
Més
En 5 dies
Més
Més
Més
Més
En 6 dies
Més
Més
Més
Més

Resum de la ruta per Tren

Connexions
4
Transportistes
5
Preu mínim
43,60 €
Preu màxim
333 €

València - Màlaga

Mensual
Més barat

Els millors preus del mes

El bitllet més barat per

Per Tren

46 €

Data
Dissabte 28 Gener 2022
Renfe-logo
Valencia Estaciò Nord - Málaga-María Zambrano Train Station
12:25 - 20:10
Renfe
7h 45min
1 canvis
CO2: 16.83kg
Per Autobús

64,62 €

Data
Dissabte 28 Gener 2022
Alsa-logo
Valencia Central Bus Station - Malaga Central Bus Station
12:00 - 22:00
Alsa
10h
CO2: 14.96kg
Per Vol

13 €

Data
Dissabte 28 Gener 2022
Ryanair-logo
Valencia - Málaga-Costa del Sol
11:30 - 19:15
Ryanair
7h 45min
1 canvis
CO2: 93.96kg
Més barat
Renfe-logo
Renfe
1 canvi
Durada: 31 h 45 min
Valencia-Estació del Nord - Málaga María Zambrano railway station
12:25 - 20:10
109 €
Renfe-logo
Renfe
1 canvi
Durada: 5 h 16 min
Valencia Joaquin Sorolla - Málaga María Zambrano railway station
07:10 - 12:26
159 €
Renfe-logo
Renfe
1 canvi
Durada: 4 h 43 min
Valencia Joaquin Sorolla - Málaga María Zambrano railway station
16:15 - 20:58
169 €

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

  • modal.deal.exclusiveAccessInfo

2
Dies
:
14
:
35
:
33