• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Trobeu allotjament

Troba un tren des de Alcázar de San Juan a Madrid

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Tren

Avui

Per Tren

Demà

Per Tren

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Madrid

Detalls del viatge

Millor preu 7,70 €
Durada del viatge 1 h 34 min
Connexions per dia 16
Primera sortida 08:36
Última sortida 22:25
Distància 122 km

Trens de Alcázar de San Juan a Madrid

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Alcázar de San Juan a Madrid .

La ruta de Alcázar de San Juan a Madrid és duta a terme a diari per 16 trens que surten de des de les estacions de ALCAZAR DE SAN JUAN, Alcázar De San Juan i arriben a en les estacions de MADRID-NUEVOS MINISTERIOS, Madrid Atocha Cercanias, MADRID - ATOCHA CERCANIAS, MADRID-CHAMARTIN.

La durada mitjana del viatge és de 1 h 34 min. El primer tren surt a les 08:36. L'últim és a les 22:25.

Estacions de sortida

ALCAZAR DE SAN JUAN
Alcázar De San Juan

Estacions de destí

MADRID-NUEVOS MINISTERIOS
Madrid Atocha Cercanias
MADRID - ATOCHA CERCANIAS
MADRID-CHAMARTIN

Emissió de CO2 per aquesta ruta

Vol
34.77kg
Tren
1.708kg
Autobús
8.296kg
Cotxe
5.978kg

Preu del bitllet Alcázar de San Juan - Madrid cada dia

 
Avui
Demà
En 2 dies
En 3 dies
En 4 dies
En 5 dies
En 6 dies
6 €
Més
Més
Més
Més
Més
Més
Renfe-logo
Renfe
Durada: 1 h 29 min
ALCAZAR DE SAN JUAN - MADRID - ATOCHA CERCANIAS
07:27 - 08:56
16,65 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 1 h 33 min
ALCAZAR DE SAN JUAN - MADRID - ATOCHA CERCANIAS
09:11 - 10:44
16,65 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 1 h 47 min
ALCAZAR DE SAN JUAN - MADRID-CHAMARTIN
09:11 - 10:58
16,65 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 1 h 41 min
ALCAZAR DE SAN JUAN - MADRID-CHAMARTIN
10:32 - 12:13
16,65 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 1 h 27 min
ALCAZAR DE SAN JUAN - MADRID - ATOCHA CERCANIAS
10:32 - 11:59
16,65 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 1 h 51 min
ALCAZAR DE SAN JUAN - MADRID-CHAMARTIN
17:27 - 19:18
16,65 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 1 h 37 min
ALCAZAR DE SAN JUAN - MADRID - ATOCHA CERCANIAS
17:27 - 19:04
16,65 €

Logo