• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Troba un tren des de Vic a Barcelona

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Tren

Avui

Per Tren

Demà

Per Tren

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Barcelona

Trens de Vic a Barcelona

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Vic a Barcelona .

La ruta de Vic a Barcelona és duta a terme a diari per 0 trens que surten de a l'estació de VIC i arriben a en les estacions de BARCELONA-SANTS, BARCELONA-ESTACIO DE FRANÇA.

La durada mitjana del viatge és de . El primer tren surt a les .

Vic a Barcelona per tren

Distància 61 km

Preu del bitllet Vic - Barcelona cada dia

 
Avui
Demà
En 2 dies
En 3 dies
En 4 dies
En 5 dies
En 6 dies
5 €
4 €
13 €
Més
Més
Més
Més

Resum de la ruta per train

Connexions
-
Transportistes
1
Preu mínim
-
Preu màxim
-
Cercanías-logo
Cercanías
Durada: 1 h 18 min
VIC - BARCELONA-SANTS
06:48 - 08:06
Cercanías-logo
Cercanías
Durada: 1 h 33 min
VIC - BARCELONA-ESTACIO DE FRANÇA
06:48 - 08:21
Cercanías-logo
Cercanías
Durada: 1 h 47 min
VIC - BARCELONA-ESTACIO DE FRANÇA
06:48 - 08:35
Cercanías-logo
Cercanías
Durada: 1 h 49 min
VIC - BARCELONA-ESTACIO DE FRANÇA
07:11 - 09:00
Cercanías-logo
Cercanías
Durada: 1 h 22 min
VIC - BARCELONA-SANTS
07:11 - 08:33
Cercanías-logo
Cercanías
Durada: 1 h 40 min
VIC - BARCELONA-ESTACIO DE FRANÇA
07:11 - 08:51
Cercanías-logo
Cercanías
Durada: 1 h 19 min
VIC - BARCELONA-SANTS
07:46 - 09:05