• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Trobeu allotjament

Troba un tren des de Barcelona a Saragossa

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Tren

Avui

Per Tren

Demà

Per Tren

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Saragossa

Detalls del viatge

Millor preu 7 €
Durada del viatge 1 h 33 min
Connexions per dia 14
Primera sortida 06:40
Última sortida 23:10
Distància 254 km

Trens de Barcelona a Saragossa

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Barcelona a Saragossa .

La ruta de Barcelona a Saragossa és duta a terme a diari per 11 trens que surten de des de les estacions de Gare de Barcelone-Sants, BARCELONA-PASSEIG DE GRACIA, BARCELONA-ESTACIO DE FRANÇA, BARCELONA-SANTS, Barcelona - Franca Railway Station, Barcelona Sants, Barcelona Sants railway station i arriben a en les estacions de Gare de Saragosse-Delicias, ZARAGOZA PORTILLO, ZARAGOZA GOYA, ZARAGOZA MIRAFLORES, ZARAGOZA-DELICIAS, Zaragoza-Delicias railway station.

La durada mitjana del viatge és de 1 h 37 min. El primer tren surt a les 17:30. L'últim és a les 23:10.

Estacions de sortida

Gare de Barcelone-Sants
BARCELONA-PASSEIG DE GRACIA
BARCELONA-ESTACIO DE FRANÇA
BARCELONA-SANTS
Barcelona - Franca Railway Station
Barcelona Sants
Barcelona Sants railway station

Estacions de destí

Gare de Saragosse-Delicias
ZARAGOZA PORTILLO
ZARAGOZA GOYA
ZARAGOZA MIRAFLORES
ZARAGOZA-DELICIAS
Zaragoza-Delicias railway station

Emissió de CO2 per aquesta ruta

Vol
72.675kg
Tren
3.57kg
Autobús
17.34kg
Cotxe
12.495kg

Preu del bitllet Barcelona - Saragossa cada dia

 
Avui
Demà
En 2 dies
En 3 dies
En 4 dies
En 5 dies
En 6 dies
29 €
33 €
33 €
29 €
11 €
17 €
17 €
19,84 €
19,84 €
19,84 €
19,84 €
19,89 €
19,84 €
19,84 €
14,50 €
13 €
12 €
13 €
Més
17 €
13 €
Avlo-logo
Avlo
Durada: 1 h 23 min
Barcelona Sants railway station - Zaragoza-Delicias railway station
06:40 - 08:03
33 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 5 h 11 min
Barcelona Sants railway station - Zaragoza-Delicias railway station
16:03 - 21:14
42 €
OUIGO-logo
OUIGO
Durada: 1 h 23 min
Barcelona Sants railway station - Zaragoza-Delicias railway station
20:45 - 22:08
48 €
OUIGO-logo
OUIGO
Durada: 1 h 23 min
Barcelona Sants railway station - Zaragoza-Delicias railway station
13:45 - 15:08
52 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 1 h 40 min
Barcelona Sants railway station - Zaragoza-Delicias railway station
15:50 - 17:30
57 €
OUIGO-logo
OUIGO
Durada: 1 h 30 min
Barcelona Sants railway station - Zaragoza-Delicias railway station
10:33 - 12:03
58 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 2 h 18 min
Barcelona Sants railway station - Zaragoza-Delicias railway station
18:40 - 20:58
61 €

Logo