• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Trobeu allotjament

Troba un tren des de Barcelona a Jerez de la Frontera

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Tren

Avui

Per Tren

Demà

Per Tren

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Jerez de la Frontera

Detalls del viatge

Millor preu 64,60 €
Durada del viatge 9 h 17 min
Connexions per dia 6
Primera sortida 10:30
Última sortida 17:50
Distància 886 km

Trens de Barcelona a Jerez de la Frontera

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Barcelona a Jerez de la Frontera .

La ruta de Barcelona a Jerez de la Frontera és duta a terme a diari per 6 trens que surten de des de les estacions de BARCELONA-ESTACIO DE FRANÇA, BARCELONA-SANTS i arriben a en les estacions de JEREZ AEROPUERTO, JEREZ DE LA FRONTERA.

La durada mitjana del viatge és de 9 h 23 min. El primer tren surt a les 11:00. L'últim és a les 17:50.

Preu del bitllet Barcelona - Jerez de la Frontera cada dia

 
Avui
Demà
En 2 dies
En 3 dies
En 4 dies
En 5 dies
En 6 dies
64,60 €
Més
Més
Més
Més
Més
Més
76,37 €
Més
Més
66,03 €
Més
Més
Més
1 €
Més
Més
1 €
Més
Més
Més
Renfe-logo
Renfe
Durada: 13 h 42 min
BARCELONA-SANTS - JEREZ DE LA FRONTERA
11:13 - 00:55
64,60 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 13 h 34 min
BARCELONA-SANTS - JEREZ AEROPUERTO
11:13 - 00:47
64,60 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 7 h 17 min
BARCELONA-SANTS - JEREZ DE LA FRONTERA
10:30 - 17:47
119,40 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 7 h 9 min
BARCELONA-SANTS - JEREZ AEROPUERTO
10:30 - 17:39
119,40 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 7 h 5 min
BARCELONA-SANTS - JEREZ DE LA FRONTERA
17:50 - 00:55
119,40 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 6 h 57 min
BARCELONA-SANTS - JEREZ AEROPUERTO
17:50 - 00:47
119,40 €

Logo