• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Troba un tren des de Flaçà a Barcelona

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Tren

Avui

Per Tren

Demà

Per Tren

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Barcelona

Trens de Flaçà a Barcelona

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Flaçà a Barcelona .

La ruta de Flaçà a Barcelona és duta a terme a diari per 20 trens que surten de des de les estacions de Sant Jordi Desvalls, FLAÇA i arriben a en les estacions de Barcelona El Clot Aragó, BARCELONA-SANT ANDREU COMTAL, BARCELONA-PASSEIG DE GRACIA, BARCELONA-CLOT-ARAGO, BARCELONA-SANTS, BARCELONA-PLAÇA DE CATALUNYA, BARCELONA-ARC DE TRIOMF.

La durada mitjana del viatge és de 1 h 36 min. El primer tren surt a les 20:22. L'últim és a les 21:52.

Flaçà a Barcelona per tren

Millor preu 9,85 €
Durada del viatge 1 h 36 min
Connexions per dia 20
Primera sortida 20:22
Última sortida 21:52
Distància 101 km

Preu del bitllet Flaçà - Barcelona cada dia

 
Avui
Demà
En 2 dies
En 3 dies
En 4 dies
En 5 dies
En 6 dies
5 €
5 €
5 €
6 €
6 €
Més
Més

Resum de la ruta per train

Connexions
20
Transportistes
2
Preu mínim
9,85 €
Preu màxim
13,15 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 2 h 21 min
FLAÇA - BARCELONA-SANTS
12:20 - 14:41
9,85 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 2 h 9 min
FLAÇA - BARCELONA-CLOT-ARAGO
12:20 - 14:29
9,85 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 2 h 14 min
FLAÇA - BARCELONA-ARC DE TRIOMF
12:20 - 14:34
9,85 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 2 h 16 min
FLAÇA - BARCELONA-PLAÇA DE CATALUNYA
12:20 - 14:36
9,85 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 1 h 42 min
FLAÇA - BARCELONA-PASSEIG DE GRACIA
13:22 - 15:04
9,85 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 1 h 48 min
FLAÇA - BARCELONA-SANTS
13:22 - 15:10
9,85 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 1 h 37 min
FLAÇA - BARCELONA-CLOT-ARAGO
13:22 - 14:59
9,85 €