• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Trobeu allotjament

Troba un tren des de Madrid a Fuenlabrada

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Tren

Avui

Per Tren

Demà

Per Tren

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Fuenlabrada

Detalls del viatge

Millor preu 2,90 €
Durada del viatge 24 min
Connexions per dia 3
Primera sortida 16:48
Última sortida 20:53
Distància 17 km

Trens de Madrid a Fuenlabrada

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Madrid a Fuenlabrada .

La ruta de Madrid a Fuenlabrada és duta a terme a diari per 3 trens que surten de des de les estacions de MADRID - ATOCHA CERCANÍAS, Madryt Atocha, Madryt Atocha Cercanias, Madrid-Atocha i arriben a en les estacions de FUENLABRADA, Fuenlabrada Train Station.

La durada mitjana del viatge és de 24 min. El primer tren surt a les 16:48. L'últim és a les 20:53.

Renfe-logo
Renfe
Durada: 25 min
Madrid-Atocha - Fuenlabrada Train Station
14:48 - 15:13
11 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 23 min
Madrid-Atocha - Fuenlabrada Train Station
20:53 - 21:16
11 €
Renfe-logo
Renfe
Durada: 26 min
Madrid-Atocha - Fuenlabrada Train Station
18:54 - 19:20
12 €

Logo