Header background
  • Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Troba un tren des de Barcelona a Almeria

Starting from
25,44 €
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Tren

Avui

Descobreix
Per Tren

Demà

Descobreix
Per Tren

2 Dies

Descobreix
Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Almeria

Descobreix

Trens de Barcelona a Almeria

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els trens Barcelona a Almeria .

La ruta de Barcelona a Almeria és duta a terme a diari per 3 trens que surten de des de les estacions de BARCELONA-ESTACIO DE FRANÇA, BARCELONA-SANTS, Barcelona Sants railway station i arriben a en les estacions de ALMERIA, Almeria Railway Station.

La durada mitjana del viatge és de 15 h 37 min. El primer tren surt a les 09:30. L'últim és a les 21:10.

Barcelona a Almeria per tren

Millor preu 25,44 €
Durada del viatge 16 h 29 min
Connexions per dia 2
Primera sortida 08:30
Última sortida 21:10
Distància 644 km

Preu del bitllet Barcelona - Almeria cada dia

 
Avui
54 €
77,60 €
1 €
Demà
68 €
77,60 €
1 €
En 2 dies
86 €
77,60 €
32 €
En 3 dies
Més
Més
Més
En 4 dies
Més
Més
Més
En 5 dies
Més
Més
Més
En 6 dies
34,47 €
77,60 €
Més

Resum de la ruta per Tren

Connexions
3
Transportistes
1
Preu mínim
25,44 €
Preu màxim
260 €

Barcelona - Almeria

Mensual
Més barat

Els millors preus del mes

El bitllet més barat per

Per Tren

65 €

Data
Dissabte 28 Gener 2022
OUIGO-logo
Estación de Barcelona Sants - Estación de Almería
20:45 - 14:27
OUIGO
17h 42min
1 canvis
CO2: 23.18kg
Més barat
Per Autobús

77,60 €

Data
Dissabte 28 Gener 2022
Alsa-logo
Barcelona Bus Station North - Almeria Bus Station
07:00 - 22:50
Alsa
15h 50min
1 canvis
CO2: 20.6kg
Per Vol

66,02 €

Data
Dimarts 17 Gener 2022
Vueling-logo
Barcelona-El Prat - Almeria
12:20 - 13:50
Vueling
1h 30min
CO2: 129.41kg
OUIGO-logo
OUIGO
2 canvis
Durada: 17 h 42 min
Barcelona Sants railway station - Almeria Railway Station
20:45 - 14:27
68 €
Renfe-logo
Renfe
1 canvi
Durada: 18 h 27 min
Barcelona Sants railway station - Almeria Railway Station
20:00 - 14:27
69 €
Renfe-logo
Renfe
1 canvi
Durada: 12 h 14 min
Barcelona Sants railway station - Almeria Railway Station
08:30 - 20:44
120 €

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

  • modal.deal.exclusiveAccessInfo

2
Dies
:
14
:
35
:
33