• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Trobeu allotjament

Troba un autobús des de Barcelona a Albacete

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Autobús

Avui

Per Autobús

Demà

Per Autobús

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Albacete

Detalls del viatge

Millor preu 45,65 €
Durada del viatge 9 h 23 min
Connexions per dia 5
Primera sortida 01:00
Última sortida 03:25
Distància 433 km

Bus des de Barcelona a Albacete

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els autobusos des de Barcelona a Albacete .

La ruta de Barcelona a Albacete és duta a terme pel bus 7 que surt de des de les estacions BARCELONA (NORD), Barcelone El Prat Aéroport Terminal 1, Barcelone Gare Routière Nord, BARCELONA AIRPORT-PRAT T1, Barcelona Bus Station North, Barcelona El Prat Airport Terminal 1 i arriva a a les estacions de ALBACETE, Albacete Calle Federico García Lorca.

La durada mitja del viatge és de 8 h 57 min. El primer autobús surt a les 18:30. L'últim és a les 03:25.

Estacions de sortida

BARCELONA (NORD)
Barcelone El Prat Aéroport Terminal 1
Barcelone Gare Routière Nord
BARCELONA AIRPORT-PRAT T1
Barcelona Bus Station North
Barcelona El Prat Airport Terminal 1

Estacions de destí

ALBACETE
Albacete Calle Federico García Lorca

Emissió de CO2 per aquesta ruta

Vol
123.405kg
Tren
6.062kg
Autobús
29.444kg
Cotxe
21.217kg

Preu del bitllet Barcelona - Albacete cada dia

 
Avui
Demà
En 2 dies
En 3 dies
En 4 dies
En 5 dies
En 6 dies
69,54 €
70 €
70 €
Més
61 €
61 €
Més
45,65 €
45,65 €
45,65 €
Més
45,65 €
45,65 €
Més
Més
Més
Més
Més
Més
35 €
Més
Eurolines CH-logo
Eurolines CH
Durada: 10 h 20 min
BARCELONA (NORD) - ALBACETE
03:00 - 13:20
45,65 €
Eurolines CH-logo
Eurolines CH
Durada: 9 h 55 min
BARCELONA AIRPORT-PRAT T1 - ALBACETE
03:25 - 13:20
45,65 €
Eurolines CH-logo
Eurolines CH
Durada: 7 h 15 min
BARCELONA (NORD) - ALBACETE
18:30 - 01:45
48,20 €
Eurolines CH-logo
Eurolines CH
Durada: 6 h 50 min
BARCELONA AIRPORT-PRAT T1 - ALBACETE
18:55 - 01:45
48,20 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 10 h 20 min
Barcelona Bus Station North - Albacete Calle Federico García Lorca
01:00 - 11:20
49,25 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 9 h 55 min
Barcelona El Prat Airport Terminal 1 - Albacete Calle Federico García Lorca
01:25 - 11:20
49,25 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 7 h 15 min
Barcelona Bus Station North - Albacete Calle Federico García Lorca
16:30 - 23:45
51,80 €

Logo