Header background
  • Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Trobeu allotjament

Troba un autobús des de Barcelona a Gijón

Starting from
95 €
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Autobús

Avui

Descobreix
Per Autobús

Demà

Descobreix
Per Autobús

2 Dies

Descobreix
Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Gijón

Descobreix

Bus des de Barcelona a Gijón

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els autobusos des de Barcelona a Gijón .

La ruta de Barcelona a Gijón és duta a terme pel bus 8 que surt de des de les estacions Barcelona Bus Station North, Barcelona Sants Central Bus Station, Barcelona El Prat Airport Terminal 1 i arriva a a les estacions de Gijón Calle Ribadesella.

La durada mitja del viatge és de 18 h 47 min. El primer autobús surt a les 07:00. L'últim és a les 23:59.

Barcelona a Gijón per autobús

Millor preu 95 €
Durada del viatge 18 h 47 min
Connexions per dia 8
Primera sortida 07:00
Última sortida 23:59
Distància 684 km

Preu del bitllet Barcelona - Gijón cada dia

 
Avui
52 €
Demà
Més
En 2 dies
Més
En 3 dies
Més
En 4 dies
Més
En 5 dies
Més
En 6 dies
Més

Resum de la ruta per Autobús

Connexions
8
Transportistes
1
Preu mínim
95 €
Preu màxim
117 €

Barcelona - Gijón

Mensual
Més barat

Els millors preus del mes

El bitllet més barat per

Per Tren

61 €

Data
Divendres 27 Gener 2022
AVLO-logo
Barcelona - Sants - Gijon Train Station
06:35 - 20:46
AVLO
14h 11min
1 canvis
CO2: 24.63kg
Més barat
Alsa-logo
Alsa
1 canvi
Durada: 16 h 15 min
Barcelona Bus Station North - Gijón Calle Ribadesella
14:30 - 06:45
95 €
Alsa-logo
Alsa
1 canvi
Durada: 22 h 45 min
Barcelona Bus Station North - Gijón Calle Ribadesella
14:30 - 13:15
95 €
Alsa-logo
Alsa
1 canvi
Durada: 18 h 1 min
Barcelona Bus Station North - Gijón Calle Ribadesella
23:59 - 18:00
95 €
Alsa-logo
Alsa
1 canvi
Durada: 14 h 15 min
Barcelona Bus Station North - Gijón Calle Ribadesella
07:00 - 21:15
112 €
Alsa-logo
Alsa
1 canvi
Durada: 16 h 45 min
Barcelona Bus Station North - Gijón Calle Ribadesella
10:30 - 03:15
113 €
Alsa-logo
Alsa
1 canvi
Durada: 16 h 6 min
Barcelona Bus Station North - Gijón Calle Ribadesella
23:59 - 16:05
113 €
Alsa-logo
Alsa
1 canvi
Durada: 27 h 16 min
Barcelona Bus Station North - Gijón Calle Ribadesella
23:59 - 03:15
113 €

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

  • modal.deal.exclusiveAccessInfo

2
Dies
:
14
:
35
:
33