Header background
  • Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Troba un autobús des de Barcelona a Sant Sebastià

Starting from
33 €
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Autobús

Avui

Descobreix
Per Autobús

Demà

Descobreix
Per Autobús

2 Dies

Descobreix
Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Sant Sebastià

Descobreix

Bus des de Barcelona a Sant Sebastià

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els autobusos des de Barcelona a Sant Sebastià .

La ruta de Barcelona a Sant Sebastià és duta a terme pel bus 4 que surt de des de les estacions Barcelone, Barcelone, Sants, Barcelona Nord, Barcelona (Sants) i arriva a a les estacions de Saint-Sébastien, Gare routière, San Sebastian (Bus Station).

La durada mitja del viatge és de 8 h 25 min. El primer autobús surt a les 22:05. L'últim és a les 22:35.

Barcelona a Sant Sebastià per autobús

Millor preu 33 €
Durada del viatge 9 h 5 min
Connexions per dia 5
Primera sortida 06:00
Última sortida 22:35
Distància 401 km

Preu del bitllet Barcelona - Sant Sebastià cada dia

 
Avui
Més
Més
Més
Demà
Més
Més
Més
En 2 dies
46 €
33,70 €
26,38 €
En 3 dies
46 €
Més
Més
En 4 dies
Més
33,70 €
38,70 €
En 5 dies
Més
Més
Més
En 6 dies
Més
Més
Més

Resum de la ruta per Autobús

Connexions
3
Transportistes
3
Preu mínim
33 €
Preu màxim
141,68 €

Barcelona - Sant Sebastià

Mensual
Més barat

Els millors preus del mes

El bitllet més barat per

Per Tren

46 €

Data
Diumenge 22 Gener 2022
Renfe-logo
Barcelona Sants Train Station - San Sebastián-Donostia
15:30 - 21:10
Renfe
5h 40min
CO2: 14.45kg
Per Autobús

33,70 €

Data
Dilluns 23 Gener 2022
FlixBus-logo
Barcelona (Sants) - San Sebastian (Bus Station)
22:35 - 05:23
FlixBus
6h 48min
CO2: 12.84kg
Més barat
Per Vol

38,70 €

Data
Dilluns 23 Gener 2022
Vueling-logo
Barcelona-El Prat - San Sebastián
13:20 - 14:35
Vueling
1h 15min
CO2: 80.68kg
FlixBus-logo
FlixBus
directe
Durada: 8 h
Barcelona Nord - San Sebastian (Bus Station)
14:40 - 22:40
33,70 €
FlixBus-logo
FlixBus
directe
Durada: 7 h 30 min
Barcelona (Sants) - San Sebastian (Bus Station)
15:10 - 22:40
33,70 €

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

  • modal.deal.exclusiveAccessInfo

2
Dies
:
14
:
35
:
33