• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Troba un autobús des de Barcelona a Corunya Starting from 75,46 €

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Autobús

Avui

Per Autobús

Demà

Per Autobús

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Corunya

Bus des de Barcelona a Corunya

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els autobusos des de Barcelona a Corunya .

La ruta de Barcelona a Corunya és duta a terme pel bus 2 que surt de des de les estacions Barcelona Bus Station North, BARCELONA/SANTS, BARCELONA (NORD) i arriva a a les estacions de A Coruna Bus Station, CORUÑA.

La durada mitja del viatge és de 15 h 8 min. El primer autobús surt a les 21:00. L'últim és a les 21:15.

Barcelona a Corunya per autobús

Millor preu 75,46 €
Durada del viatge 15 h 7 min
Connexions per dia 2
Primera sortida 20:00
Última sortida 21:15
Distància 894 km

Preu del bitllet Barcelona - Corunya cada dia

 
Avui
Més
Més
Demà
Més
Més
En 2 dies
Més
Més
En 3 dies
75,46 €
39,99 €
En 4 dies
Més
Més
En 5 dies
Més
Més
En 6 dies
75,46 €
74,99 €

Resum de la ruta per Autobús

Connexions
2
Transportistes
3
Preu mínim
75,46 €
Preu màxim
79,30 €

Barcelona - Corunya

Mensual
Més barat

Els millors preus del mes

El bitllet més barat per

Per Autobús

75,46 €

Data
Diumenge 30 Octubre 2021
Eurolines CH-logo
BARCELONA (NORD) - CORUÑA
20:00 - 11:10
Eurolines CH
15h 10min
CO2: 28.6kg
Per Vol

74,16 €

Data
Diumenge 30 Octubre 2021
Air Europa-logo
Barcelona-El Prat - La Coruña
20:30 - 11:40
Air Europa
16h 10min
1 canvis
CO2: 179.66kg
Més barat
Eurolines CH-logo
Eurolines CH
Durada: 15 h 10 min
BARCELONA (NORD) - CORUÑA
22:00 - 13:10
75,46 €
Alsa-logo
Alsa
Durada: 15 h 10 min
Barcelona Bus Station North - A Coruna Bus Station
20:00 - 11:10
79,06 €