• Viatge d'anada
  • Anada i tornada

Trobeu allotjament

Troba un autobús des de Barcelona a Cambrils

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Troba el bitllet més barat per al teu viatge

Per Autobús

Avui

Per Autobús

Demà

Per Autobús

2 Dies

Rentalcars.com

Trobi un cotxe de lloguer econòmic a Cambrils

Bus des de Barcelona a Cambrils

virail t'ajuda a buscar horaris i preus per a tots els autobusos des de Barcelona a Cambrils .

La ruta de Barcelona a Cambrils és duta a terme pel bus 0 que surt de des de les estacions Barcelona El Prat Airport Terminal 1, Barcelona El Prat Airport Terminal 2 i arriva a a les estacions de Cambrils Rotonda Club Nautic Cambrils.

La durada mitja del viatge és de . El primer autobús surt a les .

Barcelona a Cambrils per autobús

Distància 99 km

Preu del bitllet Barcelona - Cambrils cada dia

 
Avui
Demà
En 2 dies
En 3 dies
En 4 dies
En 5 dies
En 6 dies
5 €
4 €
6 €
Més
Més
3 €
Més

Resum de la ruta per bus

Connexions
-
Transportistes
-
Preu mínim
-
Preu màxim
-
Plana-logo
Plana
Durada: 2 h 10 min
Barcelona El Prat Airport Terminal 1 - Cambrils Rotonda Club Nautic Cambrils
00:00 - 02:10
16 €
Plana-logo
Plana
Durada: 2 h 20 min
Barcelona El Prat Airport Terminal 2 - Cambrils Rotonda Club Nautic Cambrils
09:05 - 11:25
16 €
Plana-logo
Plana
Durada: 2 h 10 min
Barcelona El Prat Airport Terminal 1 - Cambrils Rotonda Club Nautic Cambrils
09:15 - 11:25
16 €
Plana-logo
Plana
Durada: 2 h 20 min
Barcelona El Prat Airport Terminal 2 - Cambrils Rotonda Club Nautic Cambrils
10:05 - 12:25
16 €
Plana-logo
Plana
Durada: 2 h 10 min
Barcelona El Prat Airport Terminal 1 - Cambrils Rotonda Club Nautic Cambrils
10:15 - 12:25
16 €
Plana-logo
Plana
Durada: 2 h 20 min
Barcelona El Prat Airport Terminal 2 - Cambrils Rotonda Club Nautic Cambrils
11:20 - 13:40
16 €
Plana-logo
Plana
Durada: 2 h 10 min
Barcelona El Prat Airport Terminal 1 - Cambrils Rotonda Club Nautic Cambrils
11:30 - 13:40
16 €